BB GROUP TRUCK COMPANY
Anasayfa Hakkımızda
info@bbgrouptruck.com
+40 742 71 71 71
BB Group Truck Company "Çeyrek Asırlık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz"
  • info@bbgrouptruck.com
  • +40 742 71 71 71
  • TR
BB Group Truck
TR
EN
RU
RO
Parts
BB Group Truck Company
Parts

                              Servislerimiz ihtiyaç duyduğunuzda, sizin için en nitelikli yönlendirmeyi, bakım hizmetlerini ve yedek parçaları sağlar. Mekanik arıza ve hizmetin kesintiye uğramasının neye mal olduğunu çok iyi biliriz. Bu nedenle, esnek çözümlerimiz hizmet sürenizi ve işinizi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.bu surecte araclarınız servısımızde kayıt altına alınır ve eksıkler tek tek ıncelenerek optımıze edılmesı adına hedef tam sorunsuz araclar teslım etmek olup ve ıslemlerınız bıterken uzun  yada kısa surelı olsun servısımızın bulundugu lokasyonumuzda otel konforunda aracınızı teslım almayı bekleyebilirsiniz .

 

                                                 Profesyonel yetkili servis hizmetleri.

Bakım ve onarımı doğru kişilere emanet edin. Geniş yetkili servis ağından, profesyonel teknisyenlerden ve profesyonel servisten faydalanın.

                                          SEKTÖRÜN LİDER FİRMASI KONUMUNDAYIZ

                30 yılı aşkın tecrübe ile,  ağır vasıta araçların yedek parça ihracat ve pazarlama satış organizasyonu amaçlı kurulmuş olan firmamız sadece ilk kurulduğu sınırlarla kalmayıp her geçen gün piyasa şartlarıyla kendini yenileyip yollardaki artan araç parkuruna paralel olarak bugün;

Mercedes Kamyon, Otobüs, MAN, Volvo, Scania, DAF, Bmc, Trailer, Dodge, Ford, Otosan, Ikarus, Neoplan, Isuzu, Iveco, Karsan, Magirus, Renault, Setra, Temsa olmak üzere dünyaca bilinen yedek parça markasının satışını uzman ekibiyle başarıyla yürütmektedir.

Bizden Haberiniz Olsun!
Bizden en yeni haberlere ulaşabilmek için E-Bültenimize abone olun!
Kayıt Ol